Ra mokymai nurodo, kad Žemės energetiniai laukai, įskaitant klimatą ir orus, yra tiesiogiai susiję su kolektyvine žmonių sąmone. Orų pokyčiai gali būti vertinami ne tik kaip fiziniai reiškiniai, bet ir kaip atspindys bendros kolektyvinės sąmonės būklės. Kolektyvinės sąmonės energijos gali sukurti vibracijas, kurios tiesiogiai veikia gamtos jėgas, įskaitant atmosferos sąlygas, klimato pokyčius ir net ekstremalias oro sąlygas, tokias kaip audros, potvyniai, sausros. Orų ir klimato pokyčiai yra ne tik fiziniai reiškiniai, bet ir kolektyvinės žmonijos sąmonės veidrodis. Ra mokymai ragina žmones tapti sąmoningesniais ir atkreipti dėmesį į tai, kaip jų emocijos, mintys ir veiksmai veikia gamtos jėgas. Kolektyvinės meditacijos, dvasinės praktikos ir harmonizuotas sąmoningumas gali stabilizuoti klimatą ir padėti išlaikyti balansą tarp žmonijos ir gamtos.
Ra mokymai pateikia gilią sąsają tarp kolektyvinės sąmonės ir gamtos jėgų. Klimato pokyčiai ir orų svyravimai nėra tik fiziniai reiškiniai, bet atspindi bendrą žmonijos emocinį ir mentalinį disbalansą. Tik per sąmoningą individualų ir kolektyvinį darbą su energijomis, emocijomis ir sąmonės virpesiais, žmonija gali prisidėti prie Žemės harmonizavimo ir stabilaus klimato palaikymo.
1. Kolektyvinė sąmonė ir gamtos energijos
Pasak Ra mokymų, gamta ir visos jos jėgos yra jautrios kolektyvinių žmonijos minčių, emocijų ir veiksmų vibracijoms. Jei kolektyvinėje sąmonėje vyrauja disharmonija, neigiamos emocijos, pyktis, baimė ar konfliktai, tai sukelia disbalansą Žemės energetiniame lauke. Šis disbalansas gali išsiveržti per gamtos reiškinius, pvz., netikėtus klimato pokyčius ar ekstremalias oro sąlygas. Tai yra tam tikra Žemės reakcija į kolektyvinės sąmonės žemų vibracijų perteklių.
Pvz., kai visame pasaulyje padidėja socialinis konfliktas ar neramumai, galima pastebėti suaktyvėjusios audros ar staigius klimato pokyčius. Tai yra ne tik fizinė reakcija, bet ir energetinis atspindys, rodantis, kad kolektyvinė sąmonė išgyvena didelį įtampą ar disbalansą.
2. Pozityvios sąmonės įtaka klimatui
Kita vertus, pozityvios mintys ir emocijos, harmonija ir taika, sąmoningas bendradarbiavimas ir meilė gali sukurti stabilizuojantį poveikį gamtos jėgoms. Kolektyvinė sąmonė, kuri orientuota į tarnystę kitiems ir sąmoningą veikimą su meile bei užuojauta, gali ne tik pagerinti socialinius santykius, bet ir teigiamai paveikti gamtą.
Ra mokymai skatina žmones dėti pastangas į vidinį darbą, sąmoningumą ir meditaciją, kad būtų pasiektas vidinis ir išorinis balansas. Kai individai ir grupės sujungia savo sąmoningas intencijas ir siunčia pozityvią energiją į aplinką, tai gali pagerinti kolektyvinį sąmoningumą ir atnešti ramybę tiek žmonėms, tiek gamtos reiškiniams.
3. Gamta kaip kolektyvinės sąmonės veidrodis
Gamta veikia kaip veidrodis, atspindintis žmonijos bendrą energetinę būklę. Tai reiškia, kad net jei asmenys gali atrodyti nesusiję su klimato pokyčiais ar orų sąlygomis, bendra žmonijos emocinė ir mentalinė būklė daro įtaką Žemės energetinei struktūrai.
Ra mokymai teigia, kad sąmoningas ryšys su gamta ir sąmonės energijų harmonizavimas yra būtinas siekiant palaikyti sveiką gamtinę aplinką. Jei žmonės išmoktų gyventi vienybėje su gamtos ciklais, palaikydami balansą tarp savo emocijų ir veiksmų, tai atneštų didesnę harmoniją klimato reiškiniams ir sumažintų ekstremalių orų atvejus.
4. Kolektyvinės meditacijos ir sąmonės harmonizavimas
Ra mokymai taip pat skatina kolektyvinės meditacijos praktiką kaip būdą harmoningai paveikti Žemės energijas. Kolektyvinės meditacijos ir dvasinės praktikos, orientuotos į planetos energijos harmonizavimą, gali sukurti teigiamą energinį lauką, kuris stabilizuoja ne tik visuomenę, bet ir gamtos jėgas.
Tokių kolektyvinių meditacijų metu dalyviai siunčia sąmoningas intencijas į Žemės energijas, siekdami subalansuoti gamtos jėgas, o tai padeda sukurti stabilesnes orų ir klimato sąlygas. Tai nėra maginis procesas, bet sąmonės ir energijos veikimo dėsnių išnaudojimas, kad būtų atkurta harmonija Žemėje.
5. Žmonių sąmonės ir klimato ryšio pavyzdžiai
Ra mokymai pateikia pavyzdžių, kaip žmonių sąmonės pokyčiai gali tiesiogiai paveikti klimatą. Pvz., tam tikrose senovinėse civilizacijose, tokiose kaip Atlantida, žmonės sąmoningai valdė gamtos jėgas per dvasinį sąmoningumą ir energinę alchemiją. Kai kolektyvinė sąmonė šiose civilizacijose tapo disbalansuota, tai atnešė katastrofiškus klimato pokyčius ir galiausiai civilizacijos žlugimą.
Šis principas taip pat veikia šiandien – klimato krizės ir stichinės nelaimės gali būti interpretuojamos kaip žmonijos kolektyvinės sąmonės disbalanso rezultatas. Tik sąmoningas individualus ir kolektyvinis darbas gali atnešti ilgalaikę taiką tarp žmonių ir gamtos jėgų.