loading

Perėjimas Už Uždangos Po Fizino Kūno Mirties: Etapai ir Sąmonės Paruošimas

  • Home
  • Blog
  • Perėjimas Už Uždangos Po Fizino Kūno Mirties: Etapai ir Sąmonės Paruošimas

Perėjimas Už Uždangos Po Fizino Kūno Mirties: Etapai ir Sąmonės Paruošimas

Perėjimas po fizinio kūno mirties yra viena iš svarbiausių ir subtiliausių gyvenimo patirčių. Ra mokymuose šis perėjimas apibūdinamas kaip sąmonės perėjimas į kitą egzistencijos lygmenį, kuriame sąmonė susiduria su savo veiksmų, minčių ir poliarizacijos pasekmėmis. Šis procesas priklauso nuo žmogaus dvasinės būklės, pasiruošimo ir išvystytos sąmonės, todėl pasiruošimas šiam perėjimui yra esminis aspektas viso gyvenimo eigoje. Pereiti už uždangos yra natūralus sąmonės procesas, kuris priklauso nuo žmogaus pasiruošimo ir jo dvasinio tobulėjimo. Suvokimas, kad šis perėjimas nėra galutinis taškas, bet tik naujas dvasinės evoliucijos etapas, padeda priimti gyvenimo ir mirties ciklą ramiai ir sąmoningai. Nuolatinis darbas su savimi, emocijų balansas, dvasinė praktika ir supratimas apie vienybę padeda sielai pasiruošti ne tik šiam perėjimui, bet ir tolesniems gyvenimo ciklams. Kiekvienas mūsų veiksmas, mintis ir emocija formuoja mūsų dvasinį kelią ir pasiruošimą peržengti uždangos ribą.


Etapai Po Fizinio Kūno Mirties

Po mirties sąmonė pradeda natūralų perėjimo procesą, kuris susideda iš kelių etapų:

  1. Pirmasis etapas – Atsiskyrimas nuo kūno: Kai fizinis kūnas nustoja funkcionuoti, sąmonė išsiskiria su kūnu. Tai dažnai apibūdinama kaip „palengvėjimo“ jausmas, kai siela atsiskiria nuo materialios kūno formos ir išsilaisvina nuo fizinio skausmo, apribojimų bei ligų. Šis etapas daugeliui žmonių yra palengvinantis, nes nebelieka fizinio kūno ribotumų.
  2. Antrasis etapas – Gyvenimo apžvalga: Po atsiskyrimo nuo kūno sąmonė patiria gyvenimo peržiūrą. Tai yra refleksija į visus įvykius, veiksmus, mintis ir emocijas, kurias asmuo išgyveno per savo gyvenimą. Šioje apžvalgoje sąmonė mato, kaip jos veiksmai paveikė kitus ir kokios buvo dvasinės pamokos. Tai nėra teisimo procesas, o greičiau mokymosi patirtis, kurioje asmuo susiduria su savo gyvenimo veiksmų pasekmėmis.
  3. Trečiasis etapas – Susitikimas su dvasiniais vadovais: Po gyvenimo apžvalgos sąmonė susitinka su dvasiniais vadovais ar kitais aukštesnės sąmonės būtybėmis. Šios būtybės yra skirtos padėti sielai suvokti savo perėjimą, atpažinti, ko dar nebuvo išmokta, ir apsispręsti, koks bus kitas sielos evoliucijos žingsnis. Tai taip pat laikas, kai siela gali gauti dvasinį vedimą dėl kitos inkarnacijos arba kitų egzistencijos lygmenų tyrinėjimo.
  4. Ketvirtasis etapas – Poliarizacijos vertinimas: Siela įvertina savo dvasinę poliarizaciją – ar ji veikė pagal tarnystės kitiems principus (pozityvi poliarizacija), ar pagal tarnystės sau principus (negatyvi poliarizacija). Tai lemia, koks bus kitas sielos evoliucijos kelias. Jei asmuo daugiausiai veikė pozityviai, jis gali tęsti savo kelią aukštesniame sąmonės lygyje. Jei poliarizacija buvo negatyvi, siela taip pat gali tęsti evoliuciją, tačiau skirtingomis sąlygomis.
  5. Penktasis etapas – Perėjimas į kitą egzistencijos lygmenį: Priklausomai nuo poliarizacijos ir sielos išmokimų, sąmonė pereina į kitą egzistencijos lygmenį arba „tankį“. Ra mokymuose paaiškinta, kad sielos, kurios pakankamai išvystė savo sąmonę, gali pereiti į ketvirtąjį arba aukštesnį tankį, kuriame vyrauja meilė, vienybė ir kolektyvinis sąmoningumas. Tie, kurie neišlaikė pakankamo poliarizacijos lygio, gali reinkarnuotis trečiojo tankio pasauliuose, kad tęstų savo mokymosi procesą.

Kaip Pasiruošti Perėjimui per Gyvenimą

Tinkamas pasiruošimas šiam perėjimui prasideda nuo sąmoningo gyvenimo ir dvasinio tobulėjimo per kasdienes patirtis. Štai keli svarbiausi aspektai, padedantys pasiruošti sklandžiam perėjimui:

  1. Sąmoningumas apie mirties neišvengiamumą: Priėmimas, kad mirtis yra natūrali gyvenimo dalis, padeda žmogui pasiruošti perėjimui. Daugelyje dvasinių mokymų pabrėžiama, kad sąmoningas požiūris į mirtį suteikia vidinę ramybę ir leidžia priimti ją kaip natūralų gyvenimo ciklo tęsinį.
  2. Dvasinė praktika: Nuolatinė dvasinė praktika, tokia kaip meditacija, malda ar savistaba, padeda žmogui išlaikyti ryšį su savo tikruoju „Aš“ ir pasiruošti perėjimui. Dvasinė praktika sustiprina sąmoningumą ir padeda išlaikyti aiškumą ir vidinę pusiausvyrą mirties metu.
  3. Čakrų balansavimas ir energetinis darbas: Kiekvieno žmogaus energiniai centrai (čakros) turi didelę reikšmę sąmonės būsenai. Balansuojant ir stiprinant čakras, žmogus išmoksta valdyti savo energiją ir pasiekti didesnę harmoniją su aplinka. Dvasiniai mokytojai teigia, kad tai padeda perėjimo metu išlaikyti vidinę harmoniją.
  4. Tarnystė kitiems: Vienas iš svarbiausių Ra mokymų yra apie tarnystės kitiems principą. Gyvenimas, orientuotas į tarnystę kitiems, padeda vystytis pozityviai poliarizacijai, kuri palengvina perėjimą į aukštesnius sąmonės lygius. Tarnystė kitiems, meilė, atjauta ir vienybės supratimas yra pagrindiniai dvasinio augimo elementai, kurie padeda pasiruošti perėjimui po mirties.
  5. Gyvenimo pusiausvyra: Svarbu išlaikyti kūno, proto ir dvasios pusiausvyrą. Subalansuota gyvensena, įskaitant sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, emocinį stabilumą ir dvasinį tobulėjimą, padeda pasiruošti perėjimui ir išlaikyti aiškią sąmonę po mirties.

 

Meilė ir Vienybė

Vienas pagrindinių aspektų, padedantis pasiruošti sekantiems gyvenimo ciklams, yra meilės ir vienybės su Visata bei kitais žmonėmis ugdymas. Ra mokymuose pabrėžiama, kad tikrasis dvasinis augimas vyksta per vienybės suvokimą, kai individas pradeda jausti, jog visi yra viena visuma. Meilė yra ta jėga, kuri sujungia visas būtybes į vieną kolektyvinę sąmonę. Štai kelios praktikos, kaip tai pasiekti:

  1. Besąlyginės Meilės Ugdymas: Besąlyginė meilė, kaip vienas iš tarnystės kitiems principų, padeda sielai augti dvasiniu požiūriu. Gyvenimo metu praktikuojant meilę be lūkesčių, asmuo skleidžia pozityvią energiją, kuri grįžta ir po mirties. Kiekviena meilės akimirka prisideda prie sielos dvasinio augimo ir padeda pasiruošti sekantiems inkarnacijos ciklams.
  2. Empatija ir Atjauta: Supratimas ir jausmas kitų būtybių kančios, atjautos praktika ir nuolatinė pagalba tiems, kuriems jos reikia, ugdo ne tik vidinę ramybę, bet ir padeda poliarizuoti sąmonę pozityviai. Atjauta yra esminis faktorius, kuris lemia, kad siela po mirties įgis patirčių, kurios suteiks galimybę pasiekti aukštesnį sąmonės lygį.
  3. Vienio Supratimas: Vienio dėsnis pabrėžia, kad viskas Visatoje yra sujungta ir kad niekas neegzistuoja atskirai. Žmogui suvokus, kad jis yra vienis su aplinkiniais, gamta, planeta ir Visata, jo dvasinis kelias tampa aiškesnis, o sąmonė pasiruošia didesniems sąmonės perėjimams.

Kaip Tinkamai Pasiruošti Gyvenimo Eigoje Pereiti Už Uždangos

Gyvenimas yra ruoša kitam egzistencijos etapui, todėl tinkamas pasiruošimas yra itin svarbus. Štai kelios praktikos, kurios padeda subalansuoti sąmonę ir pasiruošti perėjimui po mirties:

  1. Nuolatinis Savęs Tyrinėjimas: Kiekvienas žmogus turėtų nuolat stebėti savo mintis, emocijas ir veiksmus, kad galėtų sąmoningai ištaisyti bet kokius neigiamus energinius modelius. Savistaba ir savęs tyrinėjimas padeda atsikratyti ego troškimų ir suteikia galimybę pasiekti dvasinę pusiausvyrą.
  2. Meditacija ir Kontempliacija: Meditacija yra viena iš galingiausių priemonių, padedančių pasiruošti perėjimui už uždangos. Reguliari meditacija sustiprina ryšį su vidiniu „Aš“ ir leidžia sąmonei susivokti, jog materialus pasaulis yra tik iliuzija. Meditacijos metu žmogus gali pradėti bendrauti su savo dvasiniais vedliais ir gauti įžvalgas apie savo dvasinį kelią.
  3. Emocinis Balansas: Mokymasis valdyti ir subalansuoti emocijas padeda ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir pasiruošimo procese. Emocinės reakcijos, kaip pyktis, liūdesys, baimė, gali sukliudyti sielai pereiti sklandžiai. Todėl emocinis balansas yra esminis pasiruošimo komponentas, siekiant ramiai ir harmoningai peržengti mirties ribą.
  4. Atsakomybė Už Veiksmus: Sąmoningumas apie kiekvieną veiksmą, mintį ir emociją, suvokiant, kad viskas grįžta pagal karmos dėsnius, padeda ugdyti atsakomybę už savo veiksmus. Kai žmogus suvokia savo veiksmų pasekmes, jis sąmoningai renkasi pozityvų ir harmoningą kelią, kuris veda prie pozityvaus poliarizacijos lygio po mirties.
  5. Savęs Atleidimas ir Karmos Paleidimas: Norint išvengti ilgalaikių karminių pasekmių, svarbu išmokti atleisti ne tik kitiems, bet ir sau. Savęs atleidimas paleidžia kaltę ir praeities klaidas, kurios gali trukdyti sielai pereiti sklandžiai. Taip pat labai svarbu išmokti paleisti karmos grandines, kurios gali prikabinti sielą prie nepageidaujamų gyvenimo modelių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *