Baigiant neigiamą dvasios kelionę ir sujungiantis su Kūrėju, Ra mokymai „Vienio Įstatyme“ pabrėžia, kad net ir būtybės, pasirinkusios neigiamą tarnystės sau kelią, galiausiai susiduria su neišvengiamu sprendimu sugrįžti į vienybę su Kūrėju. Tai įvyksta tada, kai būtybė pripažįsta, kad net ir tarnaujant sau, ji vis tiek yra dalis visuotinio vienio. Po ilgo neigiamo kelio eigos, ji turi pereiti į pozityvią poliarizaciją, kad galėtų sugrįžti į visą Kūrėjo šviesą ir meilę. Šis sujungimas reikalauja visiško atsidavimo vienybei ir atmetimo bet kokių neigiamų atskirties aspektų.
Continue reading “Baigiant Neigiamą Dvasios Kelionę Sujungimas su Kūrėju “